GENERAL AGENT S.R.L.

Înființată în 2025 (1 ani) · Sat Tulnici Com. Tulnici, județul VRANCEA

CUI 51554469· J2025023479008

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
10,3 mii lei
Profit net (2025)
7,2 mii lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
1 ani

Date de identificare

CUI
51554469
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2025023479008
Plătitor TVA
Da
Data înființării
01/04/2025
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Cetinei 9, Sat Tulnici Com. Tulnici, județul VRANCEA
CAEN principal
1392, Fabricarea de articole confecţionate din textile (cu excepţia îmbrăcămintei şi lenjeriei de corp)

Descrierea firmei GENERAL AGENT S.R.L.

GENERAL AGENT S.R.L., din Sat Tulnici Com. Tulnici, CUI 51554469, Înființată în 2025. Are ca obiect principal de activitate CAEN 1392, Fabricarea de articole confecţionate din textile (cu excepţia îmbrăcămintei şi lenjeriei de corp). În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 10,3 mii lei, cu un profit net de 7,2 mii lei și 0 angajați.

GENERAL AGENT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma GENERAL AGENT S.R.L.

GENERAL AGENT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
N.I. AsociatN.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre GENERAL AGENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GENERAL AGENT S.R.L.?

În anul 2025, GENERAL AGENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10,3 mii lei.

Este activă firma GENERAL AGENT S.R.L.?

GENERAL AGENT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2025.

Ce activitate are GENERAL AGENT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 1392, Fabricarea de articole confecţionate din textile (cu excepţia îmbrăcămintei şi lenjeriei de corp).