GEMINI SRL
Înființată în 1992 (34 ani) · Mun. Aiud, județul ALBA
CUI 2442246· J1992001008015
Date de identificare
- CUI
- 2442246
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J1992001008015
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 30/10/1992
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. TUDOR VLADIMIRESCU 41, Mun. Aiud, județul ALBA
- CAEN principal
- 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat
Descrierea firmei GEMINI SRL
GEMINI SRL, din Mun. Aiud, CUI 2442246, Înființată în 1992. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 765,7 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 5 angajați.
GEMINI SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma GEMINI SRL
GEMINI SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul ALBA.
Întrebări frecvente despre GEMINI SRL
Ce cifră de afaceri are GEMINI SRL?
În anul 2025, GEMINI SRL a raportat o cifră de afaceri de 765,7 mii lei.
Este activă firma GEMINI SRL?
GEMINI SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1992.
Ce activitate are GEMINI SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat.
