GAVRAL TECH S.R.L.

Înființată în 2025 (1 ani) · Sat Preajba Com. Malu Mare, județul DOLJ

CUI 51955460· J2025041858009

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
1 ani

Date de identificare

CUI
51955460
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2025041858009
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
12/06/2025
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Mesteacănului 45, Sat Preajba Com. Malu Mare, județul DOLJ
CAEN principal
6210, Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)

Descrierea firmei GAVRAL TECH S.R.L.

GAVRAL TECH S.R.L., din Sat Preajba Com. Malu Mare, CUI 51955460, Înființată în 2025. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6210, Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client). În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

GAVRAL TECH S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma GAVRAL TECH S.R.L.

GAVRAL TECH S.R.L. are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.D.F. AsociatG.I.A. AsociatG.D.F. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre GAVRAL TECH S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GAVRAL TECH S.R.L.?

În anul 2025, GAVRAL TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma GAVRAL TECH S.R.L.?

GAVRAL TECH S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2025.

Ce activitate are GAVRAL TECH S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 6210, Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client).