GARNIT PRODCOM S.R.L.
Înființată în 1993 (33 ani) · Mun. Oradea, județul BIHOR
CUI 4640550· J05/2976/1993
Date de identificare
- CUI
- 4640550
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J05/2976/1993
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 13/09/1993
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Mioriţei 9, Mun. Oradea, județul BIHOR
- CAEN principal
- 4779, Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
Descrierea firmei GARNIT PRODCOM S.R.L.
GARNIT PRODCOM S.R.L., din Mun. Oradea, CUI 4640550, Înființată în 1993. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4779, Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.
GARNIT PRODCOM S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma GARNIT PRODCOM S.R.L.
GARNIT PRODCOM S.R.L. are 1 asociat și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul BIHOR.
Întrebări frecvente despre GARNIT PRODCOM S.R.L.
Ce cifră de afaceri are GARNIT PRODCOM S.R.L.?
În anul 2025, GARNIT PRODCOM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma GARNIT PRODCOM S.R.L.?
GARNIT PRODCOM S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1993.
Ce activitate are GARNIT PRODCOM S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4779, Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine.
