FORNO BIRISI S.R.L.
Înființată în 2019 (7 ani) · Orş. Haţeg, județul HUNEDOARA
CUI 40756390· J20/499/2019
Date de identificare
- CUI
- 40756390
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J20/499/2019
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 08/03/2019
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Tudor Vladimirescu 9, Orş. Haţeg, județul HUNEDOARA
- CAEN principal
- 4399, Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Descrierea firmei FORNO BIRISI S.R.L.
FORNO BIRISI S.R.L., din Orş. Haţeg, CUI 40756390, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4399, Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 146,8 mii lei, cu un profit net de 16,8 mii lei și 1 angajați.
FORNO BIRISI S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma FORNO BIRISI S.R.L.
FORNO BIRISI S.R.L. are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul HUNEDOARA.
Întrebări frecvente despre FORNO BIRISI S.R.L.
Ce cifră de afaceri are FORNO BIRISI S.R.L.?
În anul 2025, FORNO BIRISI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 146,8 mii lei.
Este activă firma FORNO BIRISI S.R.L.?
FORNO BIRISI S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.
Ce activitate are FORNO BIRISI S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4399, Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a..
