FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L.

Înființată în 2022 (4 ani) · Sat Gârbău Com. Gârbău, județul CLUJ

CUI 47175602· J2022006888123

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
16,3 mii lei
▼ 16,5%
Profit net (2025)
-7,9 mii lei
▲ 77,4%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
4 ani

Date de identificare

CUI
47175602
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2022006888123
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO51788214
Data înființării
14/11/2022
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
GÎRBĂU 208, Sat Gârbău Com. Gârbău, județul CLUJ
CAEN principal
7414, Alte activități de design specializat

Descrierea firmei FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L.

FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L., din Sat Gârbău Com. Gârbău, CUI 47175602, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7414, Alte activități de design specializat. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 16,3 mii lei, cu o pierdere netă de 7,9 mii lei și 0 angajați.

FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L.

FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
S.R.A. AsociatS.R.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L.?

În anul 2025, FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 16,3 mii lei.

Este activă firma FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L.?

FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.

Ce activitate are FORM DESIGN INDUSTRIAL S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7414, Alte activități de design specializat.