FLAVIOLA BUSINESS S.R.L.
Înființată în 2022 (4 ani) · Sat Floreşti Com. Floreşti, județul CLUJ
CUI 47009944· J12/6380/2022
Date de identificare
- CUI
- 47009944
- Stare
- SUSPENDATA
- Nr. Reg. Com.
- J12/6380/2022
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 13/10/2022
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Sub Cetate 150, Sat Floreşti Com. Floreşti, județul CLUJ
- CAEN principal
- 7311, Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Descrierea firmei FLAVIOLA BUSINESS S.R.L.
FLAVIOLA BUSINESS S.R.L., din Sat Floreşti Com. Floreşti, CUI 47009944, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7311, Activităţi ale agenţiilor de publicitate. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 15,2 mii lei, cu un profit net de 4,1 mii lei și 0 angajați.
FLAVIOLA BUSINESS S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma FLAVIOLA BUSINESS S.R.L.
FLAVIOLA BUSINESS S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CLUJ.
Întrebări frecvente despre FLAVIOLA BUSINESS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are FLAVIOLA BUSINESS S.R.L.?
În anul 2025, FLAVIOLA BUSINESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15,2 mii lei.
Este activă firma FLAVIOLA BUSINESS S.R.L.?
FLAVIOLA BUSINESS S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2022.
Ce activitate are FLAVIOLA BUSINESS S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 7311, Activităţi ale agenţiilor de publicitate.
