FIBER NET SRL

Înființată în 2005 (21 ani) · Mun. Râmnicu Sărat, județul BUZĂU

CUI 17218183· J2005000180101

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
4,3 mil lei
▼ 16,3%
Profit net (2025)
285,2 mii lei
▲ 61,5%
Număr de angajați 2025
43
Vechimea firmei
21 ani

Date de identificare

CUI
17218183
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2005000180101
Plătitor TVA
Da
Data înființării
09/02/2005
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Crîngul Ursului 4A, Mun. Râmnicu Sărat, județul BUZĂU
CAEN principal
4222, Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii

Descrierea firmei FIBER NET SRL

FIBER NET SRL, din Mun. Râmnicu Sărat, CUI 17218183, Înființată în 2005. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4222, Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 4,3 mil lei, cu un profit net de 285,2 mii lei și 43 angajați.

FIBER NET SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma FIBER NET SRL

FIBER NET SRL are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
M.I.I. AsociatN.E.A. AsociatN.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre FIBER NET SRL

Ce cifră de afaceri are FIBER NET SRL?

În anul 2025, FIBER NET SRL a raportat o cifră de afaceri de 4,3 mil lei.

Este activă firma FIBER NET SRL?

FIBER NET SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2005.

Ce activitate are FIBER NET SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4222, Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii.