EVONODE CO S.R.L.
Înființată în 2025 (1 ani) · Sat Glodeni Com. Bălăneşti, județul GORJ
CUI 52578792· J2025073383007
Date de identificare
- CUI
- 52578792
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2025073383007
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 25/09/2025
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Principală 26, Sat Glodeni Com. Bălăneşti, județul GORJ
- CAEN principal
- 6210, Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
Descrierea firmei EVONODE CO S.R.L.
EVONODE CO S.R.L., din Sat Glodeni Com. Bălăneşti, CUI 52578792, Înființată în 2025. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6210, Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client). În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 70,8 mii lei, cu un profit net de 32,9 mii lei și 0 angajați.
EVONODE CO S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma EVONODE CO S.R.L.
EVONODE CO S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul GORJ.
Întrebări frecvente despre EVONODE CO S.R.L.
Ce cifră de afaceri are EVONODE CO S.R.L.?
În anul 2025, EVONODE CO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 70,8 mii lei.
Este activă firma EVONODE CO S.R.L.?
EVONODE CO S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2025.
Ce activitate are EVONODE CO S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 6210, Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client).
