EVO FORGE SRL

Înființată în 2013 (13 ani) · Mun. Cluj-Napoca, județul CLUJ

CUI 32603972· J12/3672/2013

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
1,9 mil lei
▲ 14,8%
Profit net (2025)
-5,6 mil lei
▼ 65,2%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
13 ani

Date de identificare

CUI
32603972
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J12/3672/2013
Plătitor TVA
Da
Data înființării
19/12/2013
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Cal. Moţilor 62, Mun. Cluj-Napoca, județul CLUJ
CAEN principal
5829, Activităţi de editare a altor produse software

Descrierea firmei EVO FORGE SRL

EVO FORGE SRL, din Mun. Cluj-Napoca, CUI 32603972, Înființată în 2013. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5829, Activităţi de editare a altor produse software. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,9 mil lei, cu o pierdere netă de 5,6 mil lei și 1 angajați.

EVO FORGE SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma EVO FORGE SRL

EVO FORGE SRL are 23 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.R. AsociatC.T. AsociatC.S.G. AsociatF.D. AsociatG.W.L. AsociatG.V.A. AsociatB.I.P. AdministratorC.S.G. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre EVO FORGE SRL

Ce cifră de afaceri are EVO FORGE SRL?

În anul 2025, EVO FORGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,9 mil lei.

Este activă firma EVO FORGE SRL?

EVO FORGE SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2013.

Ce activitate are EVO FORGE SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5829, Activităţi de editare a altor produse software.