EVER SCIENCE S.R.L.
Înființată în 2022 (4 ani) · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, județul ILFOV
CUI 47372396· J23/8692/2022
Date de identificare
- CUI
- 47372396
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J23/8692/2022
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 23/12/2022
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Vânătorilor 23K, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, județul ILFOV
- CAEN principal
- 7311, Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Descrierea firmei EVER SCIENCE S.R.L.
EVER SCIENCE S.R.L., din Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, CUI 47372396, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7311, Activităţi ale agenţiilor de publicitate. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 164,8 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.
EVER SCIENCE S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma EVER SCIENCE S.R.L.
EVER SCIENCE S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul ILFOV.
Întrebări frecvente despre EVER SCIENCE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are EVER SCIENCE S.R.L.?
În anul 2025, EVER SCIENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 164,8 mii lei.
Este activă firma EVER SCIENCE S.R.L.?
EVER SCIENCE S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.
Ce activitate are EVER SCIENCE S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 7311, Activităţi ale agenţiilor de publicitate.
