EUROCIP TRANSPORT S.R.L.

Înființată în 2024 (2 ani) · Mun. Bacău, județul BACĂU

CUI 49479420· J04/164/2024

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
468,3 mii lei
3.174,3%
Profit net (2025)
33,9 mii lei
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
2 ani

Date de identificare

CUI
49479420
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J04/164/2024
Plătitor TVA
Da
Data înființării
26/01/2024
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Nufărului 5, Mun. Bacău, județul BACĂU
CAEN principal
111, Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase şi a plantelor producătoare de seminţe oleaginoase

Descrierea firmei EUROCIP TRANSPORT S.R.L.

EUROCIP TRANSPORT S.R.L., din Mun. Bacău, CUI 49479420, Înființată în 2024. Are ca obiect principal de activitate CAEN 111, Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase şi a plantelor producătoare de seminţe oleaginoase. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 468,3 mii lei, cu un profit net de 33,9 mii lei și 1 angajați.

EUROCIP TRANSPORT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma EUROCIP TRANSPORT S.R.L.

EUROCIP TRANSPORT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
M.C. AsociatM.C. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre EUROCIP TRANSPORT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EUROCIP TRANSPORT S.R.L.?

În anul 2025, EUROCIP TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 468,3 mii lei.

Este activă firma EUROCIP TRANSPORT S.R.L.?

EUROCIP TRANSPORT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2024.

Ce activitate are EUROCIP TRANSPORT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 111, Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase şi a plantelor producătoare de seminţe oleaginoase.