ESTIVAL PARC INVEST SRL

Înființată în 2016 (10 ani) · Sat Voroveni Com. Davideşti, județul ARGEŞ

CUI 36239638· J2016001142034

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
1,5 mil lei
27,6%
Profit net (2025)
108 mii lei
36,8%
Număr de angajați 2025
5
Vechimea firmei
10 ani

Date de identificare

CUI
36239638
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2016001142034
Plătitor TVA
Da
Data înființării
24/06/2016
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Sat Voroveni Com. Davideşti, județul ARGEŞ
CAEN principal
5611, Restaurante

Descrierea firmei ESTIVAL PARC INVEST SRL

ESTIVAL PARC INVEST SRL, din Sat Voroveni Com. Davideşti, CUI 36239638, Înființată în 2016. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5611, Restaurante. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,5 mil lei, cu un profit net de 108 mii lei și 5 angajați.

ESTIVAL PARC INVEST SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ESTIVAL PARC INVEST SRL

ESTIVAL PARC INVEST SRL are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
D.I.A. AsociatD.R.N. AsociatD.I.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ESTIVAL PARC INVEST SRL

Ce cifră de afaceri are ESTIVAL PARC INVEST SRL?

În anul 2025, ESTIVAL PARC INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,5 mil lei.

Este activă firma ESTIVAL PARC INVEST SRL?

ESTIVAL PARC INVEST SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2016.

Ce activitate are ESTIVAL PARC INVEST SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5611, Restaurante.