EOLAS FOCUS GROUP S.R.L.
Înființată în 2021 (5 ani) · Orş. Oraviţa, județul CARAŞ-SEVERIN
CUI 44300816· J11/297/2021
Date de identificare
- CUI
- 44300816
- Stare
- DIZOLVARE
- Nr. Reg. Com.
- J11/297/2021
- Plătitor TVA
- Nu, cod TVA intracomunitar RO44514844
- Data înființării
- 19/05/2021
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Zona Gării, Orş. Oraviţa, județul CARAŞ-SEVERIN
- CAEN principal
- 5829, Activităţi de editare a altor produse software
Descrierea firmei EOLAS FOCUS GROUP S.R.L.
EOLAS FOCUS GROUP S.R.L., din Orş. Oraviţa, CUI 44300816, Înființată în 2021. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5829, Activităţi de editare a altor produse software. În anul 2022, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.
EOLAS FOCUS GROUP S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma EOLAS FOCUS GROUP S.R.L.
EOLAS FOCUS GROUP S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CARAŞ-SEVERIN.
Întrebări frecvente despre EOLAS FOCUS GROUP S.R.L.
Ce cifră de afaceri are EOLAS FOCUS GROUP S.R.L.?
În anul 2022, EOLAS FOCUS GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma EOLAS FOCUS GROUP S.R.L.?
EOLAS FOCUS GROUP S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea DIZOLVARE, înființată în 2021.
Ce activitate are EOLAS FOCUS GROUP S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 5829, Activităţi de editare a altor produse software.
