EMINEC TOTAL S.R.L.

Înființată în 2018 (8 ani) · Sat Independenţa Com. Independenţa, județul GALAŢI

CUI 39970372· J17/1401/2018

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
525,6 mii lei
▲ 8%
Profit net (2025)
-241 mii lei
▲ 20,1%
Număr de angajați 2025
7
Vechimea firmei
8 ani

Date de identificare

CUI
39970372
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J17/1401/2018
Plătitor TVA
Da
Data înființării
08/10/2018
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Tudor Vladimirescu 148A, Sat Independenţa Com. Independenţa, județul GALAŢI
CAEN principal
4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Descrierea firmei EMINEC TOTAL S.R.L.

EMINEC TOTAL S.R.L., din Sat Independenţa Com. Independenţa, CUI 39970372, Înființată în 2018. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 525,6 mii lei, cu o pierdere netă de 241 mii lei și 7 angajați.

EMINEC TOTAL S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma EMINEC TOTAL S.R.L.

EMINEC TOTAL S.R.L. are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
N.E. AsociatN.I. AsociatN.E. AdministratorN.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre EMINEC TOTAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EMINEC TOTAL S.R.L.?

În anul 2025, EMINEC TOTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 525,6 mii lei.

Este activă firma EMINEC TOTAL S.R.L.?

EMINEC TOTAL S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2018.

Ce activitate are EMINEC TOTAL S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun.