ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L.

Înființată în 2023 (3 ani) · Sat Chişoda Com. Giroc, județul TIMIŞ

CUI 48816489· J35/3584/2023

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
293,4 mii lei
▲ 4,3%
Profit net (2025)
2,4 mii lei
▲ 834%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
3 ani

Date de identificare

CUI
48816489
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J35/3584/2023
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO49370065
Data înființării
21/09/2023
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Mărului 15, Sat Chişoda Com. Giroc, județul TIMIŞ
CAEN principal
4791, Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Descrierea firmei ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L.

ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L., din Sat Chişoda Com. Giroc, CUI 48816489, Înființată în 2023. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4791, Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 293,4 mii lei, cu un profit net de 2,4 mii lei și 0 angajați.

ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L.

ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.A.I. AsociatG.A.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L.?

În anul 2025, ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 293,4 mii lei.

Este activă firma ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L.?

ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2023.

Ce activitate are ELECTRO-IMPORT TIM SH S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4791, Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.