ELECTRO EXCEL SRL
Înființată în 2005 (21 ani) · Mun. Oradea, județul BIHOR
CUI 17792657· J2005001577056
Date de identificare
- CUI
- 17792657
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2005001577056
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 19/07/2005
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Lt. col. Ion Buzoianu 18, Mun. Oradea, județul BIHOR
- CAEN principal
- 4321, Lucrări de instalaţii electrice
Descrierea firmei ELECTRO EXCEL SRL
ELECTRO EXCEL SRL, din Mun. Oradea, CUI 17792657, Înființată în 2005. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4321, Lucrări de instalaţii electrice. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 586,8 mii lei, cu un profit net de 62,1 mii lei și 1 angajați.
ELECTRO EXCEL SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma ELECTRO EXCEL SRL
ELECTRO EXCEL SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul BIHOR.
Întrebări frecvente despre ELECTRO EXCEL SRL
Ce cifră de afaceri are ELECTRO EXCEL SRL?
În anul 2025, ELECTRO EXCEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 586,8 mii lei.
Este activă firma ELECTRO EXCEL SRL?
ELECTRO EXCEL SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2005.
Ce activitate are ELECTRO EXCEL SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4321, Lucrări de instalaţii electrice.
