EDOARDANA SRL

Înființată în 2007 (19 ani) · Mun. Drăgăşani, județul VÂLCEA

CUI 22089263· J38/640/2007

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
19 ani

Date de identificare

CUI
22089263
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J38/640/2007
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
10/07/2007
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Vişinilor 69B, Mun. Drăgăşani, județul VÂLCEA
CAEN principal
4941, Transporturi rutiere de mărfuri

Descrierea firmei EDOARDANA SRL

EDOARDANA SRL, din Mun. Drăgăşani, CUI 22089263, Înființată în 2007. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

EDOARDANA SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma EDOARDANA SRL

EDOARDANA SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
I.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre EDOARDANA SRL

Ce cifră de afaceri are EDOARDANA SRL?

În anul 2025, EDOARDANA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma EDOARDANA SRL?

EDOARDANA SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2007.

Ce activitate are EDOARDANA SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri.