EDIL PROINSTAL CONS S.R.L.
Înființată în 2019 (7 ani) · Mun. Oradea, județul BIHOR
CUI 41962363· J05/2742/2019
Date de identificare
- CUI
- 41962363
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J05/2742/2019
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 28/11/2019
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Barierei 10, Mun. Oradea, județul BIHOR
- CAEN principal
- 4221, Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
Descrierea firmei EDIL PROINSTAL CONS S.R.L.
EDIL PROINSTAL CONS S.R.L., din Mun. Oradea, CUI 41962363, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4221, Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 436,7 mii lei, cu un profit net de 1,8 mii lei și 2 angajați.
EDIL PROINSTAL CONS S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma EDIL PROINSTAL CONS S.R.L.
EDIL PROINSTAL CONS S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul BIHOR.
Întrebări frecvente despre EDIL PROINSTAL CONS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are EDIL PROINSTAL CONS S.R.L.?
În anul 2025, EDIL PROINSTAL CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 436,7 mii lei.
Este activă firma EDIL PROINSTAL CONS S.R.L.?
EDIL PROINSTAL CONS S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.
Ce activitate are EDIL PROINSTAL CONS S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4221, Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide.
