ECHO MED DOT S.R.L.
Înființată în 2022 (4 ani) · Mun. Galaţi, județul GALAŢI
CUI 46994730· J2022003926224
Date de identificare
- CUI
- 46994730
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2022003926224
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 11/10/2022
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Caşin 8, Mun. Galaţi, județul GALAŢI
- CAEN principal
- 8621, Activităţi de asistenţă medicală generală
Descrierea firmei ECHO MED DOT S.R.L.
ECHO MED DOT S.R.L., din Mun. Galaţi, CUI 46994730, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 8621, Activităţi de asistenţă medicală generală. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 98 mii lei, cu un profit net de 59,4 mii lei și 1 angajați.
ECHO MED DOT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma ECHO MED DOT S.R.L.
ECHO MED DOT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul GALAŢI.
Întrebări frecvente despre ECHO MED DOT S.R.L.
Ce cifră de afaceri are ECHO MED DOT S.R.L.?
În anul 2025, ECHO MED DOT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 98 mii lei.
Este activă firma ECHO MED DOT S.R.L.?
ECHO MED DOT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.
Ce activitate are ECHO MED DOT S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 8621, Activităţi de asistenţă medicală generală.
