DULCE DIN SUFLET S.R.L.

Înființată în 2025 (1 ani) · Orş. Tăuţii-Măgherăuş, județul MARAMUREŞ

CUI 52527667· J2025071003004

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
-21,3 mii lei
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
1 ani

Date de identificare

CUI
52527667
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2025071003004
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO53885876
Data înființării
18/09/2025
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. 1 14K, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, județul MARAMUREŞ
CAEN principal
1071, Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie

Descrierea firmei DULCE DIN SUFLET S.R.L.

DULCE DIN SUFLET S.R.L., din Orş. Tăuţii-Măgherăuş, CUI 52527667, Înființată în 2025. Are ca obiect principal de activitate CAEN 1071, Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu o pierdere netă de 21,3 mii lei și 1 angajați.

DULCE DIN SUFLET S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma DULCE DIN SUFLET S.R.L.

DULCE DIN SUFLET S.R.L. are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
D.C.A. AsociatD.I.G. AsociatD.C.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre DULCE DIN SUFLET S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DULCE DIN SUFLET S.R.L.?

În anul 2025, DULCE DIN SUFLET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma DULCE DIN SUFLET S.R.L.?

DULCE DIN SUFLET S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2025.

Ce activitate are DULCE DIN SUFLET S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 1071, Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie.