DUDE SOFTWARE S.R.L.

Înființată în 2023 (3 ani) · Sat Floreşti Com. Floreşti, județul CLUJ

CUI 49308853· J12/5512/2023

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
268,8 mii lei
▼ 4,8%
Profit net (2025)
92,4 mii lei
▼ 47,3%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
3 ani

Date de identificare

CUI
49308853
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J12/5512/2023
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO49623052
Data înființării
19/12/2023
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Pădurii 18, Sat Floreşti Com. Floreşti, județul CLUJ
CAEN principal
6201, Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Descrierea firmei DUDE SOFTWARE S.R.L.

DUDE SOFTWARE S.R.L., din Sat Floreşti Com. Floreşti, CUI 49308853, Înființată în 2023. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6201, Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 268,8 mii lei, cu un profit net de 92,4 mii lei și 1 angajați.

DUDE SOFTWARE S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma DUDE SOFTWARE S.R.L.

DUDE SOFTWARE S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
T.D.C. AsociatT.D.C. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre DUDE SOFTWARE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DUDE SOFTWARE S.R.L.?

În anul 2025, DUDE SOFTWARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 268,8 mii lei.

Este activă firma DUDE SOFTWARE S.R.L.?

DUDE SOFTWARE S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2023.

Ce activitate are DUDE SOFTWARE S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 6201, Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).