DRAGOŞ CURIER SRL

Înființată în 2014 (12 ani) · Orş. Cugir, județul ALBA

CUI 32742407· J01/70/2014

INSOLVENTANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2023)
2,9 mil lei
▼ 21,7%
Profit net (2023)
74,4 mii lei
▼ 47%
Număr de angajați 2023
12
Vechimea firmei
12 ani

Date de identificare

CUI
32742407
Stare
INSOLVENTA
Nr. Reg. Com.
J01/70/2014
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
04/02/2014
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Mureşului 5, Orş. Cugir, județul ALBA
CAEN principal
5320, Alte activităţi poştale şi de curier

Descrierea firmei DRAGOŞ CURIER SRL

DRAGOŞ CURIER SRL, din Orş. Cugir, CUI 32742407, Înființată în 2014. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5320, Alte activităţi poştale şi de curier. În anul 2023, cifra de afaceri a fost de 2,9 mil lei, cu un profit net de 74,4 mii lei și 12 angajați.

DRAGOŞ CURIER SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma DRAGOŞ CURIER SRL

DRAGOŞ CURIER SRL are 1 asociat și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.L.D. AsociatB.L.D. AdministratorC.P.D. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre DRAGOŞ CURIER SRL

Ce cifră de afaceri are DRAGOŞ CURIER SRL?

În anul 2023, DRAGOŞ CURIER SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,9 mil lei.

Este activă firma DRAGOŞ CURIER SRL?

DRAGOŞ CURIER SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea INSOLVENTA, înființată în 2014.

Ce activitate are DRAGOŞ CURIER SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5320, Alte activităţi poştale şi de curier.