DORA MEDICALS SRL
Înființată în 2001 (25 ani) · Mun. Târgu Mureş, județul MUREŞ
CUI 14067760· J2001000504264
Date de identificare
- CUI
- 14067760
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2001000504264
- Plătitor TVA
- Nu, cod TVA intracomunitar RO48362498
- Data înființării
- 25/07/2001
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Vişeului 3, Mun. Târgu Mureş, județul MUREŞ
- CAEN principal
- 8699, Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Descrierea firmei DORA MEDICALS SRL
DORA MEDICALS SRL, din Mun. Târgu Mureş, CUI 14067760, Înființată în 2001. Are ca obiect principal de activitate CAEN 8699, Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 12,2 mil lei, cu un profit net de 1,2 mil lei și 47 angajați.
DORA MEDICALS SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma DORA MEDICALS SRL
DORA MEDICALS SRL are 2 asociați și 3 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul MUREŞ.
Întrebări frecvente despre DORA MEDICALS SRL
Ce cifră de afaceri are DORA MEDICALS SRL?
În anul 2025, DORA MEDICALS SRL a raportat o cifră de afaceri de 12,2 mil lei.
Este activă firma DORA MEDICALS SRL?
DORA MEDICALS SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2001.
Ce activitate are DORA MEDICALS SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 8699, Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a..
