DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L.

Înființată în 2018 (8 ani) · Sat Pârâu de Vale Com. Godineşti, județul GORJ

CUI 39446735· J2018000472187

DIZOLVARENEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
8 ani

Date de identificare

CUI
39446735
Stare
DIZOLVARE
Nr. Reg. Com.
J2018000472187
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
06/06/2018
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Vâlcelei 4, Sat Pârâu de Vale Com. Godineşti, județul GORJ
CAEN principal
6210, Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)

Descrierea firmei DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L.

DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L., din Sat Pârâu de Vale Com. Godineşti, CUI 39446735, Înființată în 2018. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6210, Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client). În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L.

DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.V. AsociatG.V. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L.?

În anul 2025, DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L.?

DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea DIZOLVARE, înființată în 2018.

Ce activitate are DONS IT DEVELOPMENT INC. S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 6210, Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client).