DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L.
Înființată în 2024 (2 ani) · Mun. Iaşi, județul IAŞI
CUI 50413291· J2024015431220
Date de identificare
- CUI
- 50413291
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2024015431220
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 05/08/2024
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Bld. Primăverii 11, Mun. Iaşi, județul IAŞI
- CAEN principal
- 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descrierea firmei DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L.
DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L., din Mun. Iaşi, CUI 50413291, Înființată în 2024. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,4 mil lei, cu un profit net de 519,7 mii lei și 5 angajați.
DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L.
DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul IAŞI.
Întrebări frecvente despre DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L.
Ce cifră de afaceri are DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L.?
În anul 2025, DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,4 mil lei.
Este activă firma DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L.?
DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2024.
Ce activitate are DMA EXPERT CONSTRUCT & SOLUTION S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
