DKV PREST SRL
Înființată în 2009 (17 ani) · Mun. Buzău, județul BUZĂU
CUI 24933716· J2009000010107
Date de identificare
- CUI
- 24933716
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2009000010107
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 12/01/2009
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Nicu Constantinescu 222, Mun. Buzău, județul BUZĂU
- CAEN principal
- 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descrierea firmei DKV PREST SRL
DKV PREST SRL, din Mun. Buzău, CUI 24933716, Înființată în 2009. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 15,8 mil lei, cu un profit net de 2,2 mil lei și 6 angajați.
DKV PREST SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma DKV PREST SRL
DKV PREST SRL are 3 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul BUZĂU.
Întrebări frecvente despre DKV PREST SRL
Ce cifră de afaceri are DKV PREST SRL?
În anul 2024, DKV PREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 15,8 mil lei.
Este activă firma DKV PREST SRL?
DKV PREST SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2009.
Ce activitate are DKV PREST SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
