DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL

Înființată în 2013 (13 ani) · Sat Geamăna Com. Bradu, județul ARGEŞ

CUI 32525793· J03/1585/2013

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
1,5 mil lei
▲ 199,2%
Profit net (2025)
17 mii lei
▲ 1.336,9%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
13 ani

Date de identificare

CUI
32525793
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J03/1585/2013
Plătitor TVA
Da
Data înființării
28/11/2013
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Alunului 11, Sat Geamăna Com. Bradu, județul ARGEŞ
CAEN principal
4619, Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Descrierea firmei DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL

DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL, din Sat Geamăna Com. Bradu, CUI 32525793, Înființată în 2013. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4619, Intermedieri în comerţul cu produse diverse. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,5 mil lei, cu un profit net de 17 mii lei și 0 angajați.

DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL

DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
D.M.R. AsociatD.M.A. AsociatD.M.R. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL

Ce cifră de afaceri are DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL?

În anul 2025, DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,5 mil lei.

Este activă firma DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL?

DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2013.

Ce activitate are DINAMIC TOP MANAGEMENT RESOURCES SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4619, Intermedieri în comerţul cu produse diverse.