DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL

Înființată în 2017 (9 ani) · Mun. Miercurea Ciuc, județul HARGHITA

CUI 37746647· J19/474/2017

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
375 mii lei
25,8%
Profit net (2025)
37,3 mii lei
733,1%
Număr de angajați 2025
2
Vechimea firmei
9 ani

Date de identificare

CUI
37746647
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J19/474/2017
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
13/06/2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Braşovului 22, Mun. Miercurea Ciuc, județul HARGHITA
CAEN principal
4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor

Descrierea firmei DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL

DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL, din Mun. Miercurea Ciuc, CUI 37746647, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 375 mii lei, cu un profit net de 37,3 mii lei și 2 angajați.

DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL

DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
D.T.S. AsociatS.L. AsociatS.L. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL

Ce cifră de afaceri are DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL?

În anul 2025, DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL a raportat o cifră de afaceri de 375 mii lei.

Este activă firma DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL?

DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.

Ce activitate are DELFIN CLEANWASH AUTOMOSO SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.