DANFIX SERV S.R.L.
Înființată în 2023 (3 ani) · Sat Cermegeşti Com. Pesceana, județul VÂLCEA
CUI 47812543· J38/257/2023
Date de identificare
- CUI
- 47812543
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J38/257/2023
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 14/03/2023
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Principală 149, Sat Cermegeşti Com. Pesceana, județul VÂLCEA
- CAEN principal
- 9511, Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice
Descrierea firmei DANFIX SERV S.R.L.
DANFIX SERV S.R.L., din Sat Cermegeşti Com. Pesceana, CUI 47812543, Înființată în 2023. Are ca obiect principal de activitate CAEN 9511, Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 94,6 mii lei, cu un profit net de 39,6 mii lei și 1 angajați.
DANFIX SERV S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma DANFIX SERV S.R.L.
DANFIX SERV S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul VÂLCEA.
Întrebări frecvente despre DANFIX SERV S.R.L.
Ce cifră de afaceri are DANFIX SERV S.R.L.?
În anul 2025, DANFIX SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 94,6 mii lei.
Este activă firma DANFIX SERV S.R.L.?
DANFIX SERV S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2023.
Ce activitate are DANFIX SERV S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 9511, Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice.
