CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2016 (10 ani) · Orş. Aleşd, județul BIHOR

CUI 36420048· J05/1556/2016

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
153,1 mii lei
1,9%
Profit net (2025)
16,2 mii lei
55,3%
Număr de angajați 2025
2
Vechimea firmei
10 ani

Date de identificare

CUI
36420048
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J05/1556/2016
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
12/08/2016
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Vişinului 4E, Orş. Aleşd, județul BIHOR
CAEN principal
4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Descrierea firmei CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L.

CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L., din Orş. Aleşd, CUI 36420048, Înființată în 2016. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 153,1 mii lei, cu un profit net de 16,2 mii lei și 2 angajați.

CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L.

CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
F.T.C. AsociatF.T.C. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2025, CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 153,1 mii lei.

Este activă firma CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L.?

CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2016.

Ce activitate are CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.