CRYSTY LOGISTIC SRL

Înființată în 2011 (15 ani) · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, județul IAŞI

CUI 28574364· J22/1093/2011

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
186,5 mii lei
38,7%
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
15 ani

Date de identificare

CUI
28574364
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J22/1093/2011
Plătitor TVA
Da
Data înființării
01/06/2011
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Std. Lăcrămioarei 102, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, județul IAŞI
CAEN principal
4941, Transporturi rutiere de mărfuri

Descrierea firmei CRYSTY LOGISTIC SRL

CRYSTY LOGISTIC SRL, din Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, CUI 28574364, Înființată în 2011. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 186,5 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.

CRYSTY LOGISTIC SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma CRYSTY LOGISTIC SRL

CRYSTY LOGISTIC SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.V.C. AsociatB.V.C. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre CRYSTY LOGISTIC SRL

Ce cifră de afaceri are CRYSTY LOGISTIC SRL?

În anul 2025, CRYSTY LOGISTIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 186,5 mii lei.

Este activă firma CRYSTY LOGISTIC SRL?

CRYSTY LOGISTIC SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2011.

Ce activitate are CRYSTY LOGISTIC SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri.