CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
Înființată în 2007 (19 ani) · Sat Toteşti Com. Vadu Moţilor, județul ALBA
CUI 22293971· J01/1063/2007
Date de identificare
- CUI
- 22293971
- Stare
- SUSPENDATA
- Nr. Reg. Com.
- J01/1063/2007
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 22/08/2007
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Sat Toteşti Com. Vadu Moţilor, județul ALBA
- CAEN principal
- 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Descrierea firmei CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L., din Sat Toteşti Com. Vadu Moţilor, CUI 22293971, Înființată în 2007. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2008, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.
CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul ALBA.
Întrebări frecvente despre CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L.?
În anul 2008, CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L.?
CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2007.
Ce activitate are CRIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
