CRINUL COM SRL

Înființată în 1994 (32 ani) · Mun. Craiova, județul DOLJ

CUI 5763151· J16/1560/1994

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
871,8 mii lei
▼ 25,8%
Profit net (2025)
54,6 mii lei
▲ 15,3%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
32 ani

Date de identificare

CUI
5763151
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J16/1560/1994
Plătitor TVA
Da
Data înființării
13/06/1994
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Opanez 22, Mun. Craiova, județul DOLJ
CAEN principal
4617, Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun

Descrierea firmei CRINUL COM SRL

CRINUL COM SRL, din Mun. Craiova, CUI 5763151, Înființată în 1994. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4617, Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 871,8 mii lei, cu un profit net de 54,6 mii lei și 0 angajați.

CRINUL COM SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma CRINUL COM SRL

CRINUL COM SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
P.O. AsociatP.O. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre CRINUL COM SRL

Ce cifră de afaceri are CRINUL COM SRL?

În anul 2025, CRINUL COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 871,8 mii lei.

Este activă firma CRINUL COM SRL?

CRINUL COM SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1994.

Ce activitate are CRINUL COM SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4617, Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun.