CREMCOM SRL

Înființată în 1992 (34 ani) · Loc. Mamaia Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA

CUI 1896066· J13/1303/1991

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
50,9 mii lei
48,9%
Profit net (2025)
58,5 mii lei
26,2%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
34 ani

Date de identificare

CUI
1896066
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J13/1303/1991
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
09/11/1992
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
MAMAIA,COMPLEX"TABARA NORD", Loc. Mamaia Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA
CAEN principal
5610, Restaurante

Descrierea firmei CREMCOM SRL

CREMCOM SRL, din Loc. Mamaia Mun. Constanţa, CUI 1896066, Înființată în 1992. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5610, Restaurante. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 50,9 mii lei, cu un profit net de 58,5 mii lei și 0 angajați.

CREMCOM SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma CREMCOM SRL

CREMCOM SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.M.G. AsociatB.M.G. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre CREMCOM SRL

Ce cifră de afaceri are CREMCOM SRL?

În anul 2025, CREMCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 50,9 mii lei.

Este activă firma CREMCOM SRL?

CREMCOM SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1992.

Ce activitate are CREMCOM SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5610, Restaurante.