COQUETTE STYLE S.R.L.

Înființată în 2018 (8 ani) · Mun. Craiova, județul DOLJ

CUI 38975142· J16/488/2018

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
9,2 mii lei
▲ 7,3%
Profit net (2025)
9,9 mii lei
▲ 120,3%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
8 ani

Date de identificare

CUI
38975142
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J16/488/2018
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
06/03/2018
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Vasile Lupu 30, Mun. Craiova, județul DOLJ
CAEN principal
9602, Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

Descrierea firmei COQUETTE STYLE S.R.L.

COQUETTE STYLE S.R.L., din Mun. Craiova, CUI 38975142, Înființată în 2018. Are ca obiect principal de activitate CAEN 9602, Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 9,2 mii lei, cu un profit net de 9,9 mii lei și 1 angajați.

COQUETTE STYLE S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma COQUETTE STYLE S.R.L.

COQUETTE STYLE S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
C.G.E. AsociatC.G.E. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre COQUETTE STYLE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are COQUETTE STYLE S.R.L.?

În anul 2025, COQUETTE STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9,2 mii lei.

Este activă firma COQUETTE STYLE S.R.L.?

COQUETTE STYLE S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2018.

Ce activitate are COQUETTE STYLE S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 9602, Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.