CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L.

Înființată în 2020 (6 ani) · Sat Stoborăşti Com. Tufeni, județul OLT

CUI 42180420· J28/80/2020

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
130,9 mii lei
▲ 24,3%
Profit net (2025)
47 mii lei
▲ 222%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
6 ani

Date de identificare

CUI
42180420
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J28/80/2020
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
30/01/2020
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Stoborului 90, Sat Stoborăşti Com. Tufeni, județul OLT
CAEN principal
4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Descrierea firmei CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L.

CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L., din Sat Stoborăşti Com. Tufeni, CUI 42180420, Înființată în 2020. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 130,9 mii lei, cu un profit net de 47 mii lei și 1 angajați.

CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L.

CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L. are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
T.A.M. AsociatT.I.A. AsociatT.A.M. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L.?

În anul 2025, CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 130,9 mii lei.

Este activă firma CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L.?

CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2020.

Ce activitate are CONSTRUIEŞTE CU TECUCEANU S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.