COMPLEX TRANS TIME SRL

Înființată în 2012 (14 ani) · Sat Joseni Com. Berca, județul BUZĂU

CUI 30701699· J10/807/2012

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
14 ani

Date de identificare

CUI
30701699
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J10/807/2012
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
24/09/2012
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Vulcanilor 307, Sat Joseni Com. Berca, județul BUZĂU
CAEN principal
4941, Transporturi rutiere de mărfuri

Descrierea firmei COMPLEX TRANS TIME SRL

COMPLEX TRANS TIME SRL, din Sat Joseni Com. Berca, CUI 30701699, Înființată în 2012. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

COMPLEX TRANS TIME SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma COMPLEX TRANS TIME SRL

COMPLEX TRANS TIME SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
T.G. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre COMPLEX TRANS TIME SRL

Ce cifră de afaceri are COMPLEX TRANS TIME SRL?

În anul 2025, COMPLEX TRANS TIME SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma COMPLEX TRANS TIME SRL?

COMPLEX TRANS TIME SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2012.

Ce activitate are COMPLEX TRANS TIME SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri.