COMCHIM CHEMICAL SRL

Înființată în 2002 (24 ani) · Sector 4 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CUI 15074375· J2015000067409

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
43,6 mil lei
▼ 1,8%
Profit net (2025)
4,2 mil lei
▼ 15,5%
Număr de angajați 2025
17
Vechimea firmei
24 ani

Date de identificare

CUI
15074375
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2015000067409
Plătitor TVA
Da
Data înființării
07/12/2002
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Avalanşei 8, Sector 4 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CAEN principal
4685, Comerț cu ridicata al produselor chimice

Descrierea firmei COMCHIM CHEMICAL SRL

COMCHIM CHEMICAL SRL, din Sector 4 Mun. Bucureşti, CUI 15074375, Înființată în 2002. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4685, Comerț cu ridicata al produselor chimice. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 43,6 mil lei, cu un profit net de 4,2 mil lei și 17 angajați.

COMCHIM CHEMICAL SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma COMCHIM CHEMICAL SRL

COMCHIM CHEMICAL SRL are 2 asociați și 0 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
N.B.C. AsociatN.G. Asociat

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre COMCHIM CHEMICAL SRL

Ce cifră de afaceri are COMCHIM CHEMICAL SRL?

În anul 2025, COMCHIM CHEMICAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 43,6 mil lei.

Este activă firma COMCHIM CHEMICAL SRL?

COMCHIM CHEMICAL SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2002.

Ce activitate are COMCHIM CHEMICAL SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4685, Comerț cu ridicata al produselor chimice.