CODECANVAS TECH S.R.L.
Înființată în 2023 (3 ani) · Sat Dezmir Com. Apahida, județul CLUJ
CUI 49285687· J12/5431/2023
Date de identificare
- CUI
- 49285687
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J12/5431/2023
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 14/12/2023
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Trandafirilor 85 I, Sat Dezmir Com. Apahida, județul CLUJ
- CAEN principal
- 6201, Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Descrierea firmei CODECANVAS TECH S.R.L.
CODECANVAS TECH S.R.L., din Sat Dezmir Com. Apahida, CUI 49285687, Înființată în 2023. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6201, Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 318,7 mii lei, cu un profit net de 202,1 mii lei și 1 angajați.
CODECANVAS TECH S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma CODECANVAS TECH S.R.L.
CODECANVAS TECH S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CLUJ.
Întrebări frecvente despre CODECANVAS TECH S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CODECANVAS TECH S.R.L.?
În anul 2025, CODECANVAS TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 318,7 mii lei.
Este activă firma CODECANVAS TECH S.R.L.?
CODECANVAS TECH S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2023.
Ce activitate are CODECANVAS TECH S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 6201, Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
