C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2020 (6 ani) · Sat Slon Com. Ceraşu, județul PRAHOVA

CUI 43339613· J29/2172/2020

DIZOLVARENEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
6 ani

Date de identificare

CUI
43339613
Stare
DIZOLVARE
Nr. Reg. Com.
J29/2172/2020
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
17/11/2020
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
SLON 230A, Sat Slon Com. Ceraşu, județul PRAHOVA
CAEN principal
4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Descrierea firmei C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L.

C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L., din Sat Slon Com. Ceraşu, CUI 43339613, Înființată în 2020. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L.

C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L. are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
A.F.V. AsociatD.M.V. AsociatA.F.V. AdministratorD.M.V. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2025, C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L.?

C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea DIZOLVARE, înființată în 2020.

Ce activitate are C&M DINAMIC CONSTRUCT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.