CIPIS DECOR S.R.L.

Înființată în 2017 (9 ani) · Orş. Cisnădie, județul SIBIU

CUI 36931476· J32/55/2017

INSOLVENTAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2024)
9,2 mii lei
99,1%
Profit net (2024)
0 lei
100%
Număr de angajați 2024
1
Vechimea firmei
9 ani

Date de identificare

CUI
36931476
Stare
INSOLVENTA
Nr. Reg. Com.
J32/55/2017
Plătitor TVA
Da
Data înființării
19/01/2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Teilor 23, Orş. Cisnădie, județul SIBIU
CAEN principal
4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Descrierea firmei CIPIS DECOR S.R.L.

CIPIS DECOR S.R.L., din Orş. Cisnădie, CUI 36931476, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 9,2 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.

CIPIS DECOR S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma CIPIS DECOR S.R.L.

CIPIS DECOR S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
M.I.I. AsociatR.A.S. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre CIPIS DECOR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CIPIS DECOR S.R.L.?

În anul 2024, CIPIS DECOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9,2 mii lei.

Este activă firma CIPIS DECOR S.R.L.?

CIPIS DECOR S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea INSOLVENTA, înființată în 2017.

Ce activitate are CIPIS DECOR S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.