CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L.

Înființată în 2024 (2 ani) · Sat Homocea Com. Homocea, județul VRANCEA

CUI 50141286· J2024000419398

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
222,5 mii lei
25,8%
Profit net (2025)
0 lei
100%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
2 ani

Date de identificare

CUI
50141286
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2024000419398
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO50246649
Data înființării
28/05/2024
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str Cireşoaia 9, Sat Homocea Com. Homocea, județul VRANCEA
CAEN principal
7112, Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

Descrierea firmei CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L.

CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L., din Sat Homocea Com. Homocea, CUI 50141286, Înființată în 2024. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7112, Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 222,5 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.

CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L.

CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
E.G.A. AsociatE.G.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L.?

În anul 2025, CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 222,5 mii lei.

Este activă firma CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L.?

CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2024.

Ce activitate are CHEMTECH SOLUTIONS S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7112, Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.