CELSIUS FILMS SRL

Înființată în 2012 (14 ani) · Sector 2 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CUI 30781221· J40/11779/2012

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
240 mii lei
▲ 14,3%
Profit net (2025)
141,6 mii lei
▲ 53,4%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
14 ani

Date de identificare

CUI
30781221
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J40/11779/2012
Plătitor TVA
Da
Data înființării
12/10/2012
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Giuseppe Verdi 13, Sector 2 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CAEN principal
5911, Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune

Descrierea firmei CELSIUS FILMS SRL

CELSIUS FILMS SRL, din Sector 2 Mun. Bucureşti, CUI 30781221, Înființată în 2012. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5911, Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 240 mii lei, cu un profit net de 141,6 mii lei și 1 angajați.

CELSIUS FILMS SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma CELSIUS FILMS SRL

CELSIUS FILMS SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
A.I. AsociatA.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre CELSIUS FILMS SRL

Ce cifră de afaceri are CELSIUS FILMS SRL?

În anul 2025, CELSIUS FILMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 240 mii lei.

Este activă firma CELSIUS FILMS SRL?

CELSIUS FILMS SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2012.

Ce activitate are CELSIUS FILMS SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5911, Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune.