CELA SERV SRL

Înființată în 2004 (22 ani) · Sat Viforâta Com. Aninoasa, județul DÂMBOVIŢA

CUI 16881705· J15/965/2004

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
208 mii lei
10,6%
Profit net (2025)
4,3 mii lei
37,3%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
22 ani

Date de identificare

CUI
16881705
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J15/965/2004
Plătitor TVA
Da
Data înființării
27/10/2004
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Aleea Mânăstirea Dealu 51, Sat Viforâta Com. Aninoasa, județul DÂMBOVIŢA
CAEN principal
4511, Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)

Descrierea firmei CELA SERV SRL

CELA SERV SRL, din Sat Viforâta Com. Aninoasa, CUI 16881705, Înființată în 2004. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4511, Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone). În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 208 mii lei, cu un profit net de 4,3 mii lei și 1 angajați.

CELA SERV SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma CELA SERV SRL

CELA SERV SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.C.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre CELA SERV SRL

Ce cifră de afaceri are CELA SERV SRL?

În anul 2025, CELA SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 208 mii lei.

Este activă firma CELA SERV SRL?

CELA SERV SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2004.

Ce activitate are CELA SERV SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4511, Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone).