CEDCOM TRANZIMEX S.R.L.
Înființată în 2023 (3 ani) · Sat Morlaca Com. Poieni, județul CLUJ
CUI 49294413· J2023005456124
Date de identificare
- CUI
- 49294413
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2023005456124
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 15/12/2023
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- 368B, Sat Morlaca Com. Poieni, județul CLUJ
- CAEN principal
- 4621, Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat
Descrierea firmei CEDCOM TRANZIMEX S.R.L.
CEDCOM TRANZIMEX S.R.L., din Sat Morlaca Com. Poieni, CUI 49294413, Înființată în 2023. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4621, Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 43,2 mii lei, cu un profit net de 10,9 mii lei și 0 angajați.
CEDCOM TRANZIMEX S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma CEDCOM TRANZIMEX S.R.L.
CEDCOM TRANZIMEX S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CLUJ.
Întrebări frecvente despre CEDCOM TRANZIMEX S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CEDCOM TRANZIMEX S.R.L.?
În anul 2025, CEDCOM TRANZIMEX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 43,2 mii lei.
Este activă firma CEDCOM TRANZIMEX S.R.L.?
CEDCOM TRANZIMEX S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2023.
Ce activitate are CEDCOM TRANZIMEX S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4621, Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat.
