CCC INTERIOR DESIGN S.R.L.
Înființată în 2020 (6 ani) · Mun. Oneşti, județul BACĂU
CUI 42150208· J04/114/2020
Date de identificare
- CUI
- 42150208
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J04/114/2020
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 23/01/2020
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Bld. Oituz 22, Mun. Oneşti, județul BACĂU
- CAEN principal
- 7410, Activităţi de design specializat
Descrierea firmei CCC INTERIOR DESIGN S.R.L.
CCC INTERIOR DESIGN S.R.L., din Mun. Oneşti, CUI 42150208, Înființată în 2020. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7410, Activităţi de design specializat. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.
CCC INTERIOR DESIGN S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma CCC INTERIOR DESIGN S.R.L.
CCC INTERIOR DESIGN S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul BACĂU.
Întrebări frecvente despre CCC INTERIOR DESIGN S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CCC INTERIOR DESIGN S.R.L.?
În anul 2024, CCC INTERIOR DESIGN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma CCC INTERIOR DESIGN S.R.L.?
CCC INTERIOR DESIGN S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2020.
Ce activitate are CCC INTERIOR DESIGN S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 7410, Activităţi de design specializat.
