CASTOR INSTAL S.R.L.
Înființată în 2008 (18 ani) · Orş. Băile Tuşnad, județul HARGHITA
CUI 24309020· J19/803/2008
Date de identificare
- CUI
- 24309020
- Stare
- SUSPENDATA
- Nr. Reg. Com.
- J19/803/2008
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 11/08/2008
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Brazilor 20, Orş. Băile Tuşnad, județul HARGHITA
- CAEN principal
- 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Descrierea firmei CASTOR INSTAL S.R.L.
CASTOR INSTAL S.R.L., din Orş. Băile Tuşnad, CUI 24309020, Înființată în 2008. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2008, cifra de afaceri a fost de 75,6 mii lei, cu un profit net de 5,5 mii lei și 0 angajați.
CASTOR INSTAL S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma CASTOR INSTAL S.R.L.
CASTOR INSTAL S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul HARGHITA.
Întrebări frecvente despre CASTOR INSTAL S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CASTOR INSTAL S.R.L.?
În anul 2008, CASTOR INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 75,6 mii lei.
Este activă firma CASTOR INSTAL S.R.L.?
CASTOR INSTAL S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2008.
Ce activitate are CASTOR INSTAL S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
