CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L.

Înființată în 2022 (4 ani) · Sat Murighiol Com. Murighiol, județul TULCEA

CUI 45782136· J36/132/2022

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
116,1 mii lei
▲ 54,1%
Profit net (2025)
-25 mii lei
▲ 47,6%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
4 ani

Date de identificare

CUI
45782136
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J36/132/2022
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
11/03/2022
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Mahmudiei 36, Sat Murighiol Com. Murighiol, județul TULCEA
CAEN principal
5520, Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată

Descrierea firmei CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L.

CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L., din Sat Murighiol Com. Murighiol, CUI 45782136, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5520, Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 116,1 mii lei, cu o pierdere netă de 25 mii lei și 0 angajați.

CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L.

CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L. are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
A.A. AsociatA.S. AsociatA.S. AdministratorA.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L.?

În anul 2025, CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 116,1 mii lei.

Este activă firma CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L.?

CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.

Ce activitate are CASA ANUŞKA DANUBE S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5520, Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată.