CALIP ROMANIA S.R.L.
Înființată în 2008 (18 ani) · Mun. Oradea, județul BIHOR
CUI 24862542· J05/2997/2008
Date de identificare
- CUI
- 24862542
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J05/2997/2008
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 12/12/2008
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Petre P. Carp 15, Mun. Oradea, județul BIHOR
- CAEN principal
- 2562, Operaţiuni de mecanică generală
Descrierea firmei CALIP ROMANIA S.R.L.
CALIP ROMANIA S.R.L., din Mun. Oradea, CUI 24862542, Înființată în 2008. Are ca obiect principal de activitate CAEN 2562, Operaţiuni de mecanică generală. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 15,2 mil lei, cu o pierdere netă de 1,5 mil lei și 59 angajați.
CALIP ROMANIA S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma CALIP ROMANIA S.R.L.
CALIP ROMANIA S.R.L. are 6 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul BIHOR.
Întrebări frecvente despre CALIP ROMANIA S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CALIP ROMANIA S.R.L.?
În anul 2025, CALIP ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15,2 mil lei.
Este activă firma CALIP ROMANIA S.R.L.?
CALIP ROMANIA S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2008.
Ce activitate are CALIP ROMANIA S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 2562, Operaţiuni de mecanică generală.
